کارشناس تست و تحلیل

آزمون گر نرم افزار فردی و یا تیمی است که تضمین کننده کیفیت نرم افزار در مراحل طراحی، توسعه و استقرار می باشد و در این خصوص اقدام به طراحی و پیاده سازی انواع تست های دستی ویا خودکار می نماید تا اطمینان حاصل کند که سامانه نرم افزاری توسعه یافته تمامی اهداف مورد نظر کسب و کار را بر آورده می نماید. وظایف یه آزمون گر شامل از بین بردن ریسک های ممکن، شناسایی و اعلام انواع خطاهای موجود و در نهایت تجزیه و تحلیل سامانه و زیر سیستم های مرتبط خواهد بود. آشنایی آزمون گر نرم افزار با برنامه نویسی و استفاده از زبان های برنامه نویسی مزیت بزرگی خواهد بود زیرا بررسی کد یک بخش از نقش یک تستر نرم افزار است.

برنامه نویس وب

رایانه صنعت آذر پاد به دنبال توسعه دهندگانی است تا با الحاق به تیم نرم افزاری فعلی، بتوانند در پیشبرد نیاز های عملیاتی و همچنین اهداف کلی شرکت به این تیم در راه طراحی و ساخت راه حل هایی برای پاسخگویی به نیازهای استراتژیک و عملیاتی یک شرکت در حال رشد یاری رسانند. برنامه نویسان مسئول طراحی، توسعه، پیاده سازی و در نهایت پشتیبانی و نگهداری از برنامه های کاربردی در راستای نیل به پاسخگویی به نیاز های کسب و کار این شرکت می باشند. در این شاخه فرد می بایستی زمان قابل توجهی در حال طراحی و توسعه ویژگی ها و منطق های کسب و کار موجود، یکپارچه سازی سیستم ها، تجزیه و تحلیل های مورد نیاز خواهد بود.

پشتیبان فنی

در این رسته کاری شما می بایستی به تیم ماهر و با انگیزه پشتیبانی رایانه صنعت پیوسته و با همکاری نزدیک با تیم های تولید و فروش نسبت به ارتباط با مشتریان ، آموزش و رفع مشکلات آنان به کاربران سامانه های نرم افزاری این شرکت سرویس دهی نمایید. داشتن مهارتِ بررسی و حل مشکل در کاندید های این رشته کاری می تواند برگه برنده ای جهت موفقیت آنها باشد. با توجه به ساختار کنونی رایانه صنعت آذر امکان رشد سریع پرسنل این بخش و قرارگیری آنان در تیم های تحقیق و توسعه و یا تضمین کیفیت نرم افزاری وجود دارد لذا شما می بایستی آمادگی لازم جهت قبول مسئولیت های مرتبط را داشته باشید.

موقعیت های شغلی واحد نرم افزار

برنامه نویس دات نت و جاوا
 • تسلط بر مفاهیم پایه، class library و ابزار NET Framework 4. 5
 • تسلط بر زبان برنامه‌نویسی #C
 • تسلط بر زبان برنامه‌نویسی جاوا (طراحی نرم افزار اندروید)
 • تسلط بر محیط برنامه‌سازی Visual Studio 2017 امتیاز محسوب می‌شود.
 • تسلط بر مفاهیم و ابزارهای برنامه‌نویسی تحت وب (HTML، JavaScript، CSS،Angularو jQuery،…)
 • تسلط بر مفاهیم تکنولوژی‌های ASP. NET و ASP. NET Core امتیاز محسوب می‌شود.
بانک‌های اطلاعاتی
 • تسلط بر مفاهیم مدل‌سازی و طراحی بانک‌های اطلاعاتی
 • تسلط بر مفاهیم پیاده سازی بانک‌های اطلاعاتی با 2012/MS SQL Server 2000/2005/2008R2
 • تسلط بر برنامه‌نویسی T-SQL
 • تسلط بر ADO. NET
 • تسلط بر مفاهیم O/R Mapping و ابزارهای O/R Mapper امتیاز محسوب می‌شود.
Image
Image

موقعیت های شغلی مرتبط با واحد شبکه

 
کارشناس شبکه

شناخت تجهیزات شبکه، مقایسه فنی، نصب و راه اندازی آنها، مستندسازی و داکیومنت سازی تجهیزات و زیرساخت شبکه ارائه گزارش از اوضاع کیفی شبکه‎های کامپیوتری

 
کارشناس حرفه ای شبکه

کارشناس امنیت شبکه و تست نفوذ ، کارشناس مجازی سازی ، کارشناس مدیریت شبکه

 
کارشناس پشتیبانی فنی

دارای سابقه و تجربه کار کافی و روحیه کاری مناسب

دی ان ان